ବୁର୍ଲା: ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା କିଶୋରନଗର ଥାନା କୁଟାସିଂଘା ଗାଁର ଅଜିତ ବେହେରାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହିମାଦ୍ରୀ ବେହେରା(୨୦) ନିଜ ଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇ ମଙ୍ଗଳବାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବୁର୍ଲାମେଡ଼ିକାଲ୍‍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଣାଯାଉଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରାଣ ବାୟୁ ଉଡ଼ିଯାଇଥିଲା। ମେଡ଼ିକାଲ୍‍ ଆଶୁ ଚିକିତ୍ସା ବିଭାଗରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତେବେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ମାଆଘର ଲୋକଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଶବକୁ ମେଡ଼ିକାଲ୍‍ ଶବଗୃହରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ବୁଧବାର ସମ୍ବଲପୁର ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍‍ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଶବ ଇନକ୍ୟୁଏଷ୍ଟ କରାଯାଇ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା। ଏନେଇ ମେଡ଼ିକାଲ୍‍ ପୁଲିସ୍‍ ଫାଣ୍ଡିରେ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ତେବେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଜିତ ସୋମବାର ରାତି ସ୍ତ୍ରୀର ବାରଣ ସତେ୍ଵ ପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ହେଉଥିବା ଏକ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ସେ ଘରକୁ ଫେରି ଛୁଆକୁ ନେଇ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ସ୍ତ୍ରୀ ହିମାଦ୍ରୀ ଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଶରୀରର ଶହେ ପ୍ରତିଶତ ଅଂଶ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ଯାଇଥିବା ଡାକ୍ତରୀ ଏମ୍‍ଏଲସି ରିପୋର୍ଟରୁ ପ୍ରକାଶ। ତେବେ କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ମାଆଘର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ୍‍ ନିକଟରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ନଥିବା ଇ.ଓ ଏସ୍‍ଆଇ କଲ୍ୟାଣ ସାହୁ କହିଛନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here